PİLELİ SİNEKLİK - Bereket Sineklik | 444 2 652

Title
İçeriğe git
PİLELİ SİNEKLİ (PİLSE SİNEKLİK)
Plise Sineklik tam bir yenilik olup özellikle balkon kapıları, cam balkon Fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Plise Sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir. Lise Sineklik Tek parmağınız ile açılıp kapanabildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır. Açıldığında yer işgal etmediğinden her türlü kapılarda kullanabilirsiniz. Plise Sineklik Kasa olarak 15 x 40 alüminyum profil ile yapılır panjur montaj problemi olan pencereler için 15 x 28 özel profil ile de aynı özelliklerde Plise Sineklik üretebilmekteyiz. Sinekliğin en önemli yeri olan tül katlama yerlerinden açılıp kapanma ve dış etkenlerden dolayı en çok yıpranan kısmı olduğundan dolayı üretimi (ALMANYA’DA) yapmaktadır. Plise Sineklikler içinde renk alternatifi Stor Sineklik modelimizde olduğu gibi 12 renk stoktan teslim ve yine istenen RAL renklerinde boyama imkanına sahibiz.
Dikey Plise
Dikey Plise Sineklik, sineklik sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getiren dikey plise sineklik sistemi, sorunsuzdur ve birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırmasıyla diğer sistemlerden çok daha üstündür. Dikey plise sineklik sistemin üstün ve yenilikçi özellikleri; dikey plise sineklik PVC, ahşap, alüminyum vb. Her türlü doğramada; menteşeli, sürme, Volkswagen sürme, hebeschiebe kapı ve pencere sistemlerine uygulanabilir, dikey plise sineklik hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir.
Dikey plise sineklik kapılarda genişlik olarak 400 cm. Ve yükseklik olarak 260 cm yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen alternatifsiz tek sistemdir. Dikey plise sineklik tülleri rüzgârlı havalarda çalıştığı kanaldan çıkmaz! Dikey plise sineklik menteşeli kapıların evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir.
Yatay plise
Yatay plise sineklik 2,7 x 3 cm kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir, yatay plise sineklik her türlü iklim koşuluna dayanıklı tüller kışın bile ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar. Yatay plise sineklik pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir. Yatay plise sineklik balkon camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen tek sistemdir.
Yatay plise sineklik köşelerindeki plastik takozlarından 4 vida ile pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Yatay plise sineklik tek yöne ve ortadan ikiye açılabilir şekilde üretilebilir. Yatay plise sineklik standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri (RAL renkleri ve meşe-ceviz-maun ahşap desenli folyo kaplama renkler) ile en uygun görünümü sağlar. Yatay plise sineklik de monte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar. Yatay plise sineklik lüks görünümü ile mekanınıza zenginlik katar.
Bereketpen© 2018 Tüm Hakları Saklıdır
İçeriğe dön